judo

Bytomski Memoriał Józefa Wiśniewskiego stanowił sprawdzian dla zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. Należy przyznać, że obie podopieczne Zdzisława Wiącka spisały się bardzo dobrze w górnośląskiej rywalizacji. Występująca w kategorii wagowej do 52 kilogramów Katarzyna Przyczyna zdobyła srebrny medal. Na trzeciej, memoriałowej, pozycji w kategorii wagowej do 44 kilogramów uplasowała się natomiast Aleksandra Polkowska. W sobotnich, 7 listopada, zawodach zaprezentowali się aktywni miłośnicy tej dyscypliny sportu z Polski, Czech i Wielkiej Brytanii. Memoriałowe zmagania były jednocześnie zawodami Otwartego Pucharu Polski Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych w Judo.

Tomasz Adamczak
Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)
Tomasz AdamczakSPORT
Bytomski Memoriał Józefa Wiśniewskiego stanowił sprawdzian dla zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. Należy przyznać, że obie podopieczne Zdzisława Wiącka spisały się bardzo dobrze w górnośląskiej rywalizacji. Występująca w kategorii wagowej do 52 kilogramów Katarzyna Przyczyna zdobyła srebrny medal. Na trzeciej, memoriałowej, pozycji w kategorii wagowej do...