liga

Liga okręgowa

Kolejka XXIX: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Fenix Siennica 2:0, Wektra Zbuczyn – Tygrys Huta Mińska 1:4, Tajfun Jartypory – Victoria Kałuszyn 0:2, Płomień Dębe Wielkie – Hutnik Huta Czechy 2:3, Zryw Sobolew – Miedzanka Miedzna 3:0 (walkower), Kolektyw Oleśnica – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1, Wilga Miastków Kościelny – Podlasie Sokołów Podlaski 0:6, Naprzód Skórzec – Czarni Węgrów 3:2.

1.Podlasie 29 77 124 – 26
2.Hutnik 29 74 96 – 22
3.Naprzód 29 57 87 – 52
4.Zryw 29 54 82 – 67
5.Tygrys 29 47 80 – 56
6.Płomień 29 44 66 – 55
7.Wektra 29 44 46 – 50
8.Fenix 29 41 43 – 37
9.Mazovia II 29 39 65 – 57
10.Czarni 29 33 46 – 61
11.Jabłonianka 29 31 43 – 57
12.Wilga 29 29 47 – 80
13.Miedzanka 29 24 48 – 85
14.Victoria 29 23 37 – 95
15.Kolektyw 29 22 35 – 82
16.Tajfun 29 19 31 – 94

Klasa A

Kolejka XXIV: Olimpia Latowicz – Polonez Mordy 5:2, Tęcza Stanisławów – LKS Grodzisk Krzymosze 5:0, Błękitni Stoczek Węgrowski – Jutrzenka Cegłów 2:2, Watra Mrozy – Jastrząb Żeliszew 0:5, Kosovia Kosów Lacki – Tęcza Korczew 4:1, Wicher Sadowne – LKS Ostrówek 3:6, Sęp Żelechów – MKS Małkinia 1:6.

1.Jastrząb 24 63 89 – 27
2.MKS 24 52 63 – 30
3.Kosovia 24 43 49 – 35
4.Watra 24 43 57 – 35
5.Tęcza K. 24 42 57 – 41
6.LKS O. 24 42 62 – 35
7.Polonez 24 42 58 – 47
8.Wicher 24 33 44 – 51
9.Olimpia 24 31 61 – 74
10.Tęcza S. 24 27 42 – 55
11.Jutrzenka 24 23 27 – 44
12.Sęp 24 23 40 – 60
13.LKS G. 24 10 14 – 63
14.Błękitni 24 8 20 – 86

Klasa B

Kolejka XXI: Płomień II Dębe Wielkie – ŁDK Łosice 0:3, Nojszewianka Dobre – Rywal Ruchna 0:7, Strzelec Chodów – Świt Barcząca 6:0, Liwia Łochów – ULKS Gołąbek 3:0 (walkower), Niwa Tęczki – Zorza Sterdyń 3:0 (walkower), Promnik Gończyce – Iskra Kotuń 0:4.

1.Rywal 21 52 65 – 20
2.Liwia 21 44 54 – 28
3.ŁDK 21 44 53 – 25
4.Iskra 21 44 72 – 45
5.Promnik 21 41 64 – 30
6.Strzelec 21 33 69 – 55
7.Płomień II 21 24 38 – 54
8.Nojszewianka 21 24 32 – 57
9.Niwa 21 23 37 – 54
10.ULKS 21 22 33 – 57
11.Świt 21 17 30 – 55
12.Zorza 21 1 18 – 85

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XXIX: Victoria II Sulejówek (12 miejsce, 33 punkty) – Legionovia II Legionowo 2:1, Promnik Łaskarzew – Bug Wyszków 0:7, Mazur II Karczew – Burza Pilawa 4:1, Dąb Wieliszew – Amur Wilga 3:0 (walkower), AP Marcovia Marki – Agape Białołęka Warszawa 4:2, Escola Varsovia Warszawa – Olimpia Warszawa 1:0, Unia Warszawa (1m, 60 pkt) – Mazur Radzymin 2:0, Sokół Serock – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0.

Klasa A grupa II MZPN

Kolejka XXV: SRT Halinów (3 miejsce, 54 punkty) – Bór Regut 4:0, Advit Wiązowna – Wisła Dziecinów (1m, 55 pkt) 2:3, KS Puznówka 1996 – Rozwój Warszawa 4:3, Sokół Celestynów – Wisła Maciejowice 1:3, Vulcan Wólka Mlądzka – Polonia II Warszawa (2m, 55 pkt) 0:1, Victoria Zerzeń Warszawa – PKS Radość Warszawa 1:5, Józefovia II Józefów – Start Otwock 0:0.

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORT
Liga okręgowa Kolejka XXIX: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Fenix Siennica 2:0, Wektra Zbuczyn – Tygrys Huta Mińska 1:4, Tajfun Jartypory – Victoria Kałuszyn 0:2, Płomień Dębe Wielkie – Hutnik Huta Czechy 2:3, Zryw Sobolew – Miedzanka Miedzna 3:0 (walkower), Kolektyw Oleśnica – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1, Wilga Miastków Kościelny...