rugby

AZS jest zdecydowanie najmocniejszą drużyną z jaką nam się przyszło zmierzyć w ostatnim czasie. Mecz zakończył się naszą porażką 24:55, ale pokazaliśmy się z dobrej strony. Mecz odbywał się systemem 4 x 20 minut. Pierwsze dwie kwarty były wyrównane choć obie zakończyły się naszymi porażkami odpowiednio 12:17 i 5:7. W pierwszej kwarcie była iście bokserska wymiana ciosów i na boisku działo się bardzo dużo zdobyliśmy dwa przyłożenia oraz jedno podwyższenie natomiast AZS AWF trzy przyłożenia i jedno podwyższenie. W drugiej kwarcie dopiero tuż przed jej końcem zostały położone punkty, zarówno dla Mazovii jak i dla AZS – u. AZS dodatkowo podwyższył swoje przyłożenie.

W trzeciej i czwartej kwarcie inicjatywa była zdecydowanie po stronie AZS AWF i obie kwarty przegraliśmy odpowiednio 0:12 i 7:19. W trzeciej kwarcie punkty kładli tylko zawodnicy AZS AWF dwukrotne przyłożenie oraz jedno podwyższenie. W ostatniej kwarcie już na samym jej początku AZS przyłożył dwukrotnie z podwyższeniem. My odpowiedzieliśmy jednym przyłożeniem wraz z podwyższeniem. W ostatnich minutach meczu AZS przypieczętował zwycięstwo zdobywając kolejne przyłożenie. Punkty dla RC Mazovii zdobyli Brandon Gwara, Grzegorz Pleskot, Radosław Maksymiuk i Rafał Iwanow po 5 oraz Arkadiusz Głuchowski i Artur Wadas po 2.

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

W niedzielę, 17 marca, o godzinie trzynastej rozpoczął się kolejny sparing rugbystów RC Mazovia przed sezonem wiosna 2019. Tym razem przeciwnikiem naszej ekipy byli zawodnicy z AZS AWF Warszawa Rugby (środek tabeli pierwszej ligi). AZS jest zdecydowanie najmocniejszą drużyną z jaką nam się przyszło zmierzyć w ostatnim czasie. Mecz zakończył...