mazovia

Sparing został podzielony na cztery kwarty po 20 minut każda. W pierwszej mińszczanie prowadzili wyrównaną walkę i zakończyła się ona wynikiem 2:2 (w przyłożeniach). W drugiej i trzeciej kwarcie oddali inicjatywę i wyraźnie przegrywali. W ostatniej części meczu zagrali jednak koncertowo by ostatecznie wygrać 13:12 w przyłożeniach.

Podstawowy skład RC Mazovii utworzyli: Sebastian Jaworski, Jakub Wieczorek, Łukasz Witowski, Jakub Woźnica, Krystian Kopczyński, Paweł Dzięcielski, Rafał Iwanow, Sebastian Zawadzki, Kamil Czajka, Arkadiusz Głuchowski, Jacek Szubert, Brandon Gwara, Artur Wadas, Mariusz Rawa i Marcin Materka. W rezerwie znaleźli się tym razem: Cezary Broda, Piotr Dębski, Jakub Rożek, Artur Kowalczyk, Grzegorz Pleskot, Piotr Pleskot, Mateusz Zagrodzki, Zbigniew Sudo, Piotr Siporski i Wojciech Nakonieczny.

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

W piątek, 18 stycznia, na boisku bocznym znajdującym się przy stadionie Legii Warszawa („pod balonem”) przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbył się test mecz – sparing, w którym drużyna RC Mazovia zmierzyła się z zawodnikami pierwszoligowej Legii Warszawa. Sparing został podzielony na cztery kwarty po 20 minut każda. W pierwszej mińszczanie...