liga

Liga okręgowa

Kolejka XI: Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica 0:1, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Płomień Dębe Wielkie 2:2, Kolektyw Oleśnica – Tygrys Huta Mińska 1:1, Czarni Węgrów – Victoria Kałuszyn 2:1, Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy 0:1, Naprzód Skórzec – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1, Tajfun Jartypory – Miedzanka Miedzna 0:4, Zryw Sobolew – Wektra Zbuczyn 4:0.

1.Hutnik 11 31 42 – 7
2.Podlasie 11 30 52 – 8
3.Naprzód 11 26 32 – 12
4.Płomień 11 18 24 – 19
5.Wektra 11 17 17 – 15
6.Mazovia II 11 14 26 – 19
7.Czarni 11 14 15 – 19
8.Kolektyw 11 14 15 – 21
9.Tygrys 11 14 22 – 26
10.Zryw 11 14 24 – 29
11.Fenix 11 13 11 – 13
12.Wilga 11 12 19 – 27
13.Victoria 11 9 12 – 34
14.Jabłonianka 11 8 20 – 32
15.Miedzanka 11 7 13 – 36
16.Tajfun 11 5 9 – 36

Klasa A

Kolejka IX: Tęcza Korczew – Watra Mrozy 2:3, Jutrzenka Cegłów – LKS Grodzisk Krzymosze 3:1, LKS Ostrówek – Olimpia Latowicz 6:3, MKS Małkinia – Tęcza Stanisławów 6:0, Wicher Sadowne – Kosovia Kosów Lacki 0:1, Jastrząb Żeliszew – Sęp Żelechów 5:3, Polonez Mordy – Błękitni Stoczek Węgrowski 3:0 (walkower).

1.Jastrząb 9 25 32 – 10
2.Watra 9 22 31 – 8
3.MKS 9 19 23 – 10
4.Kosovia 9 18 14 – 10
5.LKS O. 9 16 30 – 18
6.Tęcza K. 9 16 23 – 17
7.Olimpia 9 15 27 – 24
8.Tęcza S. 9 14 18 – 22
9.Polonez 9 14 22 – 22
10.Wicher 9 9 12 – 16
11.Jutrzenka 9 5 8 – 22
12.Błękitni 9 4 9 – 31
13.Sęp 9 3 12 – 29
14.LKS G. 9 1 4 – 26

Klasa B

Kolejka VIII: ŁDK Łosice – Nojszewianka Dobre 5:4, Iskra Kotuń – Płomień II Dębe Wielkie 4:2, Świt Barcząca – Niwa Tęczki 1:3, ULKS Gołąbek – Promnik Gończyce 0:3, Liwia Łochów – Strzelec Chodów 1:5, Zorza Sterdyń – Rywal Ruchna 1:2.

1.Rywal 8 19 23 – 9
2.ŁDK 8 19 20 – 10
3.Promnik 8 16 30 – 11
4.Nojszewianka 8 14 15 – 16
5.Iskra 8 13 24 – 21
6.Niwa 8 12 19 – 18
7.Liwia 8 11 14 – 14
8.ULKS 8 9 14 – 20
9.Płomień II 8 9 20 – 20
10.Strzelec 8 9 19 – 26
11.Świt 8 8 12 – 18
12.Zorza 8 0 9 – 36

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XI: Victoria II Sulejówek (6 miejsce, 19 punktów) – Amur Wilga 4:0, Burza Pilawa – Agape Białołęka Warszawa 2:2, Promnik Łaskarzew – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (1m, 25 pkt) 1:3, Bug Wyszków – Legionovia II Legionowo 1:9, Mazur II Karczew – Mazur Radzymin 0:2, Sokół Serock – Olimpia Warszawa 0:2, Unia Warszawa – AP Marcovia Marki 0:2, Dąb Wieliszew – Escola Varsovia Warszawa 4:3.

Klasa A grupa II MZPN

Kolejka IX: KS Puznówka 1996 – SRT Halinów (2 miejsce, 19 punktów) 0:6, Start Otwock – Wisła Maciejowice 5:0, PKS Radość Warszawa – Wisła Dziecinów (1m, 20 pkt) 2:2, Józefovia II Józefów – Polonia II Warszawa 2:2, Victoria Zerzeń Warszawa – Rozwój Warszawa 1:8, Sokół Celestynów – Bór Regut 0:2, Vulcan Wólka Mlądzka – Advit Wiązowna 0:1.

II liga kobiet

Kolejka VIII: MOSiR Sieradz – Tygrys Huta Mińska 3:0, KU – AZS UW Warszawa – Victoria Bartoszyce 3:2, Włókniarz Białystok – Pogoń Zduńska Wola 0:2, Wilga Garwolin – Akademia 2012 Suwałki 2:1, Loczki Wyszków – Ząbkovia Ząbki 1:7, Stomil Olsztyn – GOSiR Piaseczno 3:0 (walkower).

1.Ząbkovia 8 24 43 – 6
2.MOSiR 8 18 21 – 7
3.Stomil 8 18 24 – 7
4.KU – AZS 8 14 15 – 11
5.Loczki 8 13 24 – 21
6.Włókniarz 7 12 9 – 15
7.Akademia 7 10 14 – 14
8.Pogoń 8 10 13 – 15
9.GOSiR 8 7 6 – 18
10.Wilga 8 6 6 – 25
11.Tygrys 8 3 8 – 20
12.Victoria 8 3 7 – 31

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORT
Liga okręgowa Kolejka XI: Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica 0:1, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Płomień Dębe Wielkie 2:2, Kolektyw Oleśnica – Tygrys Huta Mińska 1:1, Czarni Węgrów – Victoria Kałuszyn 2:1, Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy 0:1, Naprzód Skórzec – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1, Tajfun Jartypory...