Liga piłkarska
Liga okręgowa
Kolejka XXIX: Płomień Dębe Wielkie – Czarni Węgrów 4:3, Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica 0:0, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Watra Mrozy 1:1, Victoria Kałuszyn – Hutnik Huta Czechy 1:5, Sęp Żelechów – Kolektyw Oleśnica 1:3, Tajfun Jartypory – Podlasie Sokołów Podlaski 0:6, Wektra Zbuczyn – Orzeł Unin 0:4, Zryw Sobolew – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0 (walkower). Mecz z kolejki XXVIII Victoria – Tajfun 1:3.
1.Orzeł | 29 | 61 | 79 – 24 |
2.Hutnik | 29 | 57 | 87 – 38 |
3.Podlasie | 29 | 57 | 65 – 45 |
4.Mazovia II | 29 | 56 | 75 – 33 |
5.Fenix | 29 | 54 | 51 – 32 |
6.Płomień | 29 | 52 | 78 – 49 |
7.Czarni | 29 | 48 | 66 – 54 |
8.Zryw | 29 | 42 | 58 – 56 |
9.Victoria | 29 | 39 | 54 – 62 |
10.Tajfun | 29 | 37 | 48 – 68 |
11.Jabłonianka | 29 | 36 | 41 – 49 |
12.Wilga | 29 | 30 | 43 – 63 |
13.Kolektyw | 29 | 28 | 35 – 81 |
14.Wektra | 29 | 25 | 23 – 66 |
15.Watra | 29 | 23 | 27 – 58 |
16.Sęp | 29 | 16 | 32 – 84 |
Klasa A
Kolejka XXV: Kosovia Kosów Lacki – Tygrys Huta Mińska 0:0, Tęcza Stanisławów – Błękitni Stoczek Węgrowski 2:2, Jastrząb Żeliszew – Nojszewianka Dobre 3:2, Świt Barcząca – MKS Małkinia 1:4, Jutrzenka Cegłów – Tęcza Korczew 1:3, Miedzanka Miedzna – Polonez Mordy 4:3, LKS Ostrówek – LKS Grodzisk Krzymosze 3:1.
1.Tygrys | 25 | 58 | 80 – 21 |
2.LKS O. | 25 | 54 | 78 – 39 |
3.Miedzanka | 25 | 54 | 64 – 30 |
4.Kosovia | 25 | 53 | 69 – 34 |
5.Tęcza K. | 25 | 52 | 81 – 53 |
6.MKS | 25 | 43 | 69 – 50 |
7.LKS G. | 25 | 31 | 40 – 50 |
8.Jastrząb | 25 | 31 | 59 – 64 |
9.Tęcza S. | 25 | 28 | 53 – 56 |
10.Jutrzenka | 25 | 25 | 40 – 54 |
11.Błękitni | 25 | 23 | 45 – 100 |
12.Polonez | 25 | 20 | 47 – 83 |
13.Świt | 25 | 19 | 41 – 78 |
14.Nojszewianka | 25 | 9 | 43 – 97 |
Klasa B
Kolejka XXII (ostatnia w sezonie 2017/2018): Iskra Kotuń – Olimpia Latowicz 2:3, Fenix II Siennica – Niwa Tęczki 3:2, Płomień II Dębe Wielkie – Liwia Łochów 4:2, Wicher Sadowne – Zryw II Sobolew 5:2, ULKS Gołąbek – Rywal Ruchna 6:1, pauzował Tajfun II Jartypory. Awans do klasy A: Wicher i Olimpia.
1.Wicher | 20 | 51 | 66 – 26 |
2.Olimpia | 20 | 46 | 73 – 29 |
3.Liwia | 20 | 34 | 54 – 38 |
4.Płomień II | 20 | 31 | 47 – 44 |
5.ULKS | 20 | 30 | 51 – 47 |
6.Iskra | 20 | 30 | 60 – 48 |
7.Tajfun II | 20 | 22 | 29 – 45 |
8.Zryw II | 20 | 21 | 39 – 47 |
9.Niwa | 20 | 20 | 47 – 53 |
10.Rywal | 20 | 17 | 28 – 81 |
11.Fenix II | 20 | 12 | 24 – 60 |
Liga okręgowa grupa I MZPN
Kolejka XXX (ostatnia w sezonie 2017/2018): Victoria II Sulejówek (3 miejsce, 64 punkty) – Hutnik Warszawa (1m, 78 pkt) 0:2, Mazur II Karczew – Dąb Wieliszew 2:2, Agape Białołęka Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:0, Unia Warszawa (2m, 70 pkt) – Olimpia Warszawa 4:1, Escola Varsovia Warszawa – Promnik Łaskarzew 7:1, Bug II Wyszków – Bóbr Tłuszcz 2:5, Błyskawica Warszawa – Sokół Serock 7:6, Wisła Maciejowice – AP Marcovia Marki 1:1. Awans do czwartej ligi: Hutnik.
Klasa A grupa I MZPN
Kolejka XXVI (ostatnia w sezonie 2017/2018): SRT Halinów (11 miejsce, 28 punktów) – Wicher Kobyłka 2:6, Legion Warszawa – MKS Hutnik Warszawa 3:0, Wisła Jabłonna – ŁKS Łochów (3m, 53 pkt) 1:2, Mazur Radzymin (1m, 67 pkt) – Wkra Pomiechówek 5:0, Inter Warszawa – Huragan II Wołomin 2:0, AP Marcovia II Marki – Legionovia II Legionowo (2m, 60 pkt) 3:1, AON Rembertów Warszawa – Korona Warszawa 0:3 (walkower). Awans do ligi okręgowej Mazur i Legionovia II.
- Na odsiecz zabytkom - 5 listopada 2020
- Szóstka mińszczan - 29 października 2020
- Świt na szczycie - 29 października 2020