liga

III liga kobiet

Kolejka XVII: WAP Warszawa – Tygrys Huta Mińska 0:3, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:0, Orlęta Baboszewo – DAF Płońsk 4:0, Królewcy Płock – Zamłynie Radom 0:6, Żbik Nasielsk – Pogoń Siedlce 3:0 (walkower).

1.Tygrys 17 43 40 – 7
2.Zamłynie 17 42 55 – 9
3.Królewscy 17 39 64 – 27
4.Orlęta 17 32 45 – 22
5.Ostrovia 17 24 26 – 26
6.Mazovia 17 24 46 – 26
7.DAF 17 20 38 – 41
8.WAP 17 18 45 – 40
9.Żbik 17 6 22 – 54
10.Pogoń 17 0 7 – 136

Liga okręgowa

Kolejka XXVIII: Sęp Żelechów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:7, Fenix Siennica – Hutnik Huta Czechy 2:1, Kolektyw Oleśnica – Płomień Dębe Wielkie 3:2, Watra Mrozy – Wilga Miastków Kościelny 0:2, Zryw Sobolew – Orzeł Unin 2:0, Jabłonianka Jabłonna Lacka – Czarni Węgrów 1:2, Podlasie Sokołów Podlaski – Wektra Zbuczyn 5:1, Victoria Kałuszyn – Tajfun Jartypory mecz odbędzie się 13 czerwca.

1.Orzeł 28 58 75 – 24
2.Mazovia II 28 55 74 – 32
3.Hutnik 28 54 82 – 37
4.Podlasie 28 54 59 – 45
5.Fenix 28 53 51 – 32
6.Płomień 28 49 74 – 46
7.Czarni 28 48 63 – 50
8.Zryw 28 39 55 – 56
9.Victoria 27 39 52 – 54
10.Jabłonianka 28 36 41 – 46
11.Tajfun 27 34 45 – 61
12.Wilga 28 29 43 – 63
13.Kolektyw 28 25 32 – 80
14.Wektra 28 25 23 – 62
15.Watra 28 22 26 – 57
16.Sęp 28 16 31 – 81

Klasa A

Kolejka XXIV: Tygrys Huta Mińska – LKS Ostrówek 4:0, Nojszewianka Dobre – Tęcza Stanisławów 1:2, MKS Małkinia – Jutrzenka Cegłów 4:1, Błękitni Stoczek Węgrowski – Świt Barcząca 1:0, Miedzanka Miedzna – LKS Grodzisk Krzymosze 7:1, Tęcza Korczew – Kosovia Kosów Lacki 1:3, Polonez Mordy – Jastrząb Żeliszew 0:2.

1.Tygrys 24 57 80 – 21
2.Kosovia 24 52 69 – 34
3.LKS O. 24 51 75 – 38
4.Miedzanka 24 51 60 – 27
5.Tęcza K. 24 49 78 – 52
6.MKS 24 40 65 – 49
7.LKS G. 24 31 39 – 47
8.Jastrząb 24 28 56 – 62
9.Tęcza S. 24 27 51 – 54
10.Jutrzenka 24 25 39 – 51
11.Błękitni 24 22 43 – 98
12.Polonez 24 20 44 – 79
13.Świt 24 19 40 – 74
14.Nojszewianka 24 9 41 – 94

Klasa B

Kolejka XXI: Olimpia Latowicz – Wicher Sadowne 7:0, Rywal Ruchna – Płomień II Dębe Wielkie 3:2, Liwia Łochów – Fenix II Siennica 4:1, Zryw II Sobolew – ULKS Gołąbek 5:0, Tajfun II Jartypory – Iskra Kotuń 1:2, pauzowała Niwa Tęczki.

1.Wicher 19 48 61 – 24
2.Olimpia 19 43 70 – 27
3.Liwia 19 34 52 – 34
4.Iskra 19 30 58 – 45
5.Płomień II 19 28 43 – 42
6.ULKS 19 27 45 – 46
7.Tajfun II 20 22 29 – 45
8.Zryw II 19 21 37 – 42
9.Niwa 19 20 45 – 50
10.Rywal 19 17 27 – 75
11.Fenix II 19 9 21 – 58

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XXIX: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria II Sulejówek (3 miejsce, 64 punkty) 4:6, Bug II Wyszków – Promnik Łaskarzew 4:1, AP Marcovia Marki – Agape Białołęka Warszawa 3:0, Sokół Serock – Wisła Maciejowice 7:0, Dąb Wieliszew – Błyskawica Warszawa 5:0, Bóbr Tłuszcz – Mazur II Karczew 6:1, Olimpia Warszawa – Escola Varsovia Warszawa 2:1, Hutnik Warszawa (1m, 75pkt) – Unia Warszawa 1:3.

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka XXV: Korona Warszawa – SRT Halinów (10 miejsce, 28 punktów) 2:4, Legion Warszawa – Wicher Kobyłka 1:5, Legionovia II Legionowo – AON Rembertów Warszawa 3:0 (walkower), Huragan II Wołomin – AP Marcovia II Marki 1:2, Wkra Pomiechówek – Inter Warszawa 1:0, ŁKS Łochów – Mazur Radzymin (1m, 64 pkt) 2:2, MKS Hutnik Warszawa – Wisła Jabłonna 1:5.

Tomasz Adamczak

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORT
III liga kobiet Kolejka XVII: WAP Warszawa – Tygrys Huta Mińska 0:3, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:0, Orlęta Baboszewo – DAF Płońsk 4:0, Królewcy Płock – Zamłynie Radom 0:6, Żbik Nasielsk – Pogoń Siedlce 3:0 (walkower). Liga okręgowa Kolejka XXVIII: Sęp Żelechów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:7, Fenix...