liga

Liga okręgowa

Kolejka XXIV: Victoria Kałuszyn – Płomień Dębe Wielkie 2:1, Fenix Siennica – Czarni Węgrów 2:0, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Tajfun Jartypory 7:0, Watra Mrozy – Zryw Sobolew 3:3, Podlasie Sokołów Podlaski – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0, Wilga Miastków Kościelny – Hutnik Huta Czechy 3:6, Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin 0:6, Sęp Żelechów – Wektra Zbuczyn 1:2.  Wynik meczu Podlasie – Victoria 7:2 został zweryfikowany jako walkower 0:3.

1.Orzeł 23 48 66 – 21
2.Mazovia II 24 46 57 – 27
3.Płomień 24 46 69 – 38
4.Hutnik 24 45 67 – 32
5.Podlasie 24 42 43 – 42
6.Czarni 24 42 56 – 41
7.Fenix 23 42 44 – 30
8.Jabłonianka 24 36 40 – 40
9.Victoria 24 36 46 – 43
10.Zryw 24 32 46 – 46
11.Tajfun 24 28 39 – 59
12.Wektra 24 25 21 – 49
13.Wilga 24 20 32 – 61
14.Watra 24 19 22 – 48
15.Kolektyw 24 19 27 – 66
16.Sęp 24 16 28 – 60

Klasa A

Kolejka XX: Tęcza Stanisławów – Świt Barcząca 1:2, MKS Małkinia – Tygrys Huta Mińska 2:1, Nojszewianka Dobre – LKS Ostrówek 1:2, Jastrząb Żeliszew – Jutrzenka Cegłów 3:1,  Miedzanka Miedzna – Tęcza Korczew 3:1, Polonez Mordy – Kosovia Kosów Lacki 1:4,  Błękitni Stoczek Węgrowski – LKS Grodzisk Krzymosze 1:0. Spotkanie zaległe Kosovia – LKS O. 1:1.

1.Tęcza K. 20 46 73 – 40
2.Tygrys 20 45 67 – 19
3.Miedzanka 20 45 51 – 22
4.LKS O. 20 44 63 – 31
5.Kosovia 20 42 54 – 27
6.MKS 20 35 55 – 40
7.LKS G. 20 28 33 – 34
8.Jutrzenka 20 19 30 – 43
9.Jastrząb 20 19 46 – 57
10.Tęcza S. 20 18 42 – 51
11.Polonez 20 17 41 – 61
12.Błękitni 20 16 36 – 86
13.Świt 20 16 35 – 63
14.Nojszewianka 20 9 37 – 84

Klasa B

Kolejka XVII: Olimpia Latowicz – Płomień II Dębe Wielkie 6:0, Fenix II Siennica – Wicher Sadowne 2:2, Tajfun II Jartypory – Zryw II Sobolew 1:1, Niwa Tęczki – Rywal Ruchna 10:1, Liwia Łochów – ULKS Gołąbek 2:3, pauzowała Iskra Kotuń.

1.Wicher 15 39 52 – 14
2.Liwia 16 28 45 – 31
3.Olimpia 14 28 40 – 25
4.Płomień II 16 24 36 – 35
5.ULKS 15 24 39 – 29
6.Iskra 15 21 43 – 41
7.Niwa 16 20 40 – 39
8.Tajfun II 15 19 25 – 30
9.Zryw II 15 18 28 – 35
10.Fenix II 16 8 18 – 43
11.Rywal 15 8 19 – 63

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XXIV: Mazur II Karczew – Victoria II Sulejówek 4:2 (2 miejsce, 55 punktów), Agape Białołęka Warszawa – Escola Varsovia Warszawa 0:1, Bug II Wyszków – Unia Warszawa 1:2, AP Marcovia Marki – Olimpia Warszawa 1:1, Sokół Serock – Promnik Łaskarzew 2:2, Dąb Wieliszew – Bóbr Tłuszcz 2:1, Błyskawica Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, Wisła Maciejowice – Hutnik Warszawa (1m, 63pkt) 0:6. Spotkania zaległe Bóbr – Victoria II 1:6, Błyskawica – Unia 0:9. (ta)

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka XXI: Huragan II Wołomin – SRT Halinów (12 miejsce, 22 punkty) 1:4, Wkra Pomiechówek – Legionovia II Legionowo 1:1, ŁKS Łochów – Korona Warszawa 3:1, Legion Warszawa – Inter Warszawa 3:1, MKS Hutnik Warszawa – AON Rembertów Warszawa 3:0 (walkower), Wicher Kobyłka – AP Marcovia II Marki 2:0, Wisła Jabłonna – Mazur Radzymin (1m, 56 pkt) 1:2. Spotkanie zaległe z kolejki XX Korona – MKS Hutnik 4:2.

III liga kobiet

Kolejka XIII: Tygrys Huta Mińska – Zamłynie Radom 0:1, Pogoń Siedlce – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:6, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – DAF Płońsk 2:1, Żbik Nasielsk – Królewscy Płock 0:6, WAP Warszawa – Orlęta Baboszewo 4:1.

1.Tygrys 13 31 32 – 6
2.Królewscy 13 30 48 – 18
3.Zamłynie 12 27 36 – 8
4.Orlęta 13 23 32 – 18
5.Ostrovia 13 21 25 – 16
6.Mazovia 13 20 41 – 20
7.DAF 13 17 26 – 27
8.WAP 13 14 20 – 31
9.Żbik 13 3 17 – 45
10.Pogoń 13 0 7 – 95
redakcja
redakcja

Latest posts by redakcja (see all)

redakcjaSPORT
Liga okręgowa Kolejka XXIV: Victoria Kałuszyn – Płomień Dębe Wielkie 2:1, Fenix Siennica – Czarni Węgrów 2:0, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Tajfun Jartypory 7:0, Watra Mrozy – Zryw Sobolew 3:3, Podlasie Sokołów Podlaski – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0, Wilga Miastków Kościelny – Hutnik Huta Czechy 3:6, Kolektyw Oleśnica –...