Górnośląski IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo stanowił kolejną okazję do zdobycia medali dla zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki.

Z możliwości tej skwapliwie skorzystały dwie przedstawicielki stowarzyszenia z powiatu mińskiego. Złoty medal w kategorii wagowej do czterdziestu ośmiu kilogramów wywalczyła młodziczka Natalia Łukaszewicz. Drugie miejsce w kategorii wagowej do czterdziestu czterech kilogramów zajęła natomiast Aleksandra Polkowska. Na dziewiątym miejscu w gronie trzydziestu trzech kandydatów do triumfu w kategorii wagowej do siedemdziesięciu trzech kilogramów uplasował się Patryk Pszonka. Warto przypomnieć, że w ostatnią niedzielę października w Warszawie odbyły się zawody seniorskiego Pucharu Polski w judo. W ich trakcie srebrny medal wywalczyła Katarzyna Przyczyna. Na piątej pozycji zameldował się Szymon Ngo Trong.

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Górnośląski IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego - Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo stanowił kolejną okazję do zdobycia medali dla zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. Z możliwości tej skwapliwie skorzystały dwie przedstawicielki stowarzyszenia z powiatu mińskiego. Złoty medal w kategorii wagowej do czterdziestu...