liga

IV liga grupa północna

Kolejka XII: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0, Błękitni Raciąż – Mławianka Mława 1:1, Mazur Gostynin – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:2, Huragan Wołomin – Wisła II Płock 0:3, Drukarz Warszawa – Bug Wyszków 3:1, MKS Przasnysz – MKS Ciechanów 2:0, Korona Ostrołęka – Dolcan Ząbki 2:0, pauzował KS Łomianki.

1.Wisła II Płock 11 23 20 – 10
2.Pogoń II Siedlce 11 21 21 – 10
3.Mazovia Mińsk Maz. 11 20 20 – 18
4.Drukarz Warszawa 11 20 21 – 14
5.Korona Ostrołęka 11 20 19 – 12
6.Mławianka Mława 12 19 22 – 25
7.MKS Ciechanów 11 18 23 – 20
8.Ożarowianka Ożarów Maz. 11 15 20 – 18
9.KS Łomianki 11 14 16 – 19
10.MKS Przasnysz 11 14 20 – 20
11.Dolcan Ząbki 11 14 19 – 14
12.Mazur Gostynin 12 13 12 – 20
13.Huragan Wołomin 11 12 15 – 19
14.Błękitni Raciąż 12 6 8 – 21
15.Bug Wyszków 11 5 9 – 25

Liga okręgowa

Kolejka XII: Fenix Siennica – Tajfun Jartypory 1:1, Kolektyw Oleśnica – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0, Watra Mrozy – Hutnik Huta Czechy 2:5, Victoria Kałuszyn – Wektra Zbuczyn 1:3, Jabłonianka Jabłonna Lacka – Płomień Dębe Wielkie 7:2, Sęp Żelechów – Wilga Miastków Kościelny 0:1, Podlasie Sokołów Podlaski – Zryw Sobolew 2:1, Orzeł Unin – Czarni Węgrów 4:0.

1.Mazovia II 12 25 30 – 11
2.Hutnik 12 25 39 – 14
3.Orzeł 12 23 25 – 9
4.Fenix 12 22 22 – 17
5.Jabłonianka 12 22 26 – 21
6.Czarni 12 22 30 – 26
7.Płomień 12 22 30 – 22
8.Tajfun 12 20 26 – 23
9.Victoria 12 19 22 – 20
10.Zryw 12 18 28 – 27
11.Podlasie 12 15 13 – 19
12.Kolektyw 12 11 17 – 30
13.Wektra 11 10 10 – 24
14.Wilga 12 10 10 – 30
15.Sęp 12 8 12 – 26
16.Watra 11 3 9 – 30

Klasa A

Kolejka X: Tygrys Huta Mińska – LKS Grodzisk Krzymosze 7:3, Nojszewianka Dobre – Świt Barcząca 5:5, Polonez Mordy – Tęcza Stanisławów 1:1, Błękitni Stoczek Węgrowski – Jutrzenka Cegłów 3:2, Miedzanka Miedzna – Jastrząb Żeliszew 4:1, MKS Małkinia – Kosovia Kosów Lacki 3:2, Tęcza Korczew – LKS Ostrówek 5:1.

1.Tęcza K. 10 24 38 – 22
2.Tygrys 10 23 33 – 12
3.Kosovia 10 22 30 – 14
4.Miedzanka 10 22 23 – 8
5.MKS 10 19 27 – 17
6.LKS O. 10 18 33 – 22
7.LKS G. 10 17 21 – 19
8.Świt 10 13 24 – 26
9.Jutrzenka 10 10 18 – 21
10.Polonez 10 10 20 – 26
11.Tęcza S. 10 9 19 – 28
12.Jastrząb 10 5 19 – 34
13.Nojszewianka 10 4 21 – 42
14.Błękitni 10 3 16 – 51

Klasa B

Kolejka X: Płomień II Dębe Wielkie – Rywal Ruchna 7:0, Wicher Sadowne – Olimpia Latowicz 3:1, Fenix II Siennica – Liwia Łochów 0:2, ULKS Gołąbek – Zryw II Sobolew 3:0 (walkower), Iskra Kotuń – Tajfun II Jartypory 3:0 (walkower), pauzowała Niwa Tęczki.

1.Wicher 9 25 35 – 9
2.Liwia 9 20 27 – 12
3.Olimpia 9 18 25 – 17
4.Iskra 9 17 34 – 24
5.Płomień II 8 14 17 – 15
6.ULKS 9 14 21 – 16
7.Tajfun II 8 10 12 – 16
8.Niwa 9 7 14 – 24
9.Zryw II 6 4 8 – 16
10.Rywal 8 3 6 – 34
11.Fenix II 8 3 7 – 20

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XII: Unia Warszawa – Victoria II Sulejówek (2 miejsce, 29 punktów) 1:1, Agape Białołęka Warszawa – Sokół Serock 8:0, AP Marcovia Marki – Dąb Wieliszew 2:2, Wisła Maciejowice – Bóbr Tłuszcz 1:0, Błyskawica Warszawa – Promnik Łaskarzew 0:4, Mazur II Karczew – Olimpia Warszawa 1:1, Bug II Wyszków – Hutnik Warszawa (1m, 33pkt) 1:3, Escola Varsovia Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5:3.

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka X: SRT Halinów (11 miejsce, 9 punktów) – Legionovia II Legionowo 2:4, Korona Warszawa – Huragan II Wołomin 7:2, AON Rembertów Warszawa – Wkra Pomiechówek 0:2, AP Marcovia II Marki – ŁKS Łochów 2:5, Inter Warszawa – MKS Hutnik Warszawa 0:3, Mazur Radzymin (1m, 30pkt) – Wicher Kobyłka 2:1, Wisła Jabłonna – Legion Warszawa 2:2.

III liga kobiet

Kolejka VII: Tygrys Huta Mińska – DAF Płońsk 2:1, WAP Warszawa – Pogoń Siedlce 2:0, Żbik Nasielsk – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:4, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Zamłynie Radom 1:0, Królewscy Płock – Orlęta Baboszewo 2:0.

1.Królewscy 7 21 22 – 4
2.Tygrys 7 18 19 – 3
3.Zamłynie 7 15 20 – 4
4.Orlęta 7 15 16 – 8
5.Mazovia 7 12 27 – 11
6.DAF 7 9 16 – 16
7.Ostrovia 7 9 4 – 12
8.WAP 7 6 7 – 18
9.Żbik 7 0 5 – 24
10.Pogoń 7 0 4 – 40
Tomasz Adamczak

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORT
IV liga grupa północna Kolejka XII: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0, Błękitni Raciąż – Mławianka Mława 1:1, Mazur Gostynin – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:2, Huragan Wołomin – Wisła II Płock 0:3, Drukarz Warszawa – Bug Wyszków 3:1, MKS Przasnysz – MKS Ciechanów 2:0, Korona Ostrołęka – Dolcan...