W sobotę 16 września w Sochaczewie został rozegrany Puchar Polski Ju Jitsu, w którym wzięli udział przedstawiciele Klubu Walki Grappler. Turniej został zorganizowany przez Polski Związek Ju Jitsu. W zawodach wzięło udział ponad 200 osób z całego kraju. Klub Walki Grappler reprezentowali Marcin Frankiewicz i Jakub Miś. Grapplerzy wrócili do Mińska z następującymi medalami: Jakub Miś srebro w kategorii 77 kg Ne waza No Gi, Marcin Frankiewicz złoto w kategorii + 94 kg Ne waza No Gi. To dopiero początek sezonu, a kolejne starty przed nimi, także przed mińską publicznością podczas VIII Turnieju No Gi Fight Grappler Cup już 7 października oraz na V Mińskiej Gali Mieszanych Sztuk Walk Grappler Night – 21 października, na które serdecznie zapraszamy. (ef)

Paweł
zapraszam
Latest posts by Paweł (see all)
W sobotę 16 września w Sochaczewie został rozegrany Puchar Polski Ju Jitsu, w którym wzięli udział przedstawiciele Klubu Walki Grappler. Turniej został zorganizowany przez Polski Związek Ju Jitsu. W zawodach wzięło udział ponad 200 osób z całego kraju. Klub Walki Grappler reprezentowali Marcin Frankiewicz i Jakub Miś. Grapplerzy...