Liga okręgowa

Kolejka VI: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Czarni Węgrów 8:1, Sęp Żelechów – Płomień Dębe Wielkie 0:2, Watra Mrozy – Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:1, Fenix Siennica – Orzeł Unin 0:4, Victoria Kałuszyn – Podlasie Sokołów Podlaski 1:3, Hutnik Huta Czechy – Wektra Zbuczyn 3:0, Kolektyw Oleśnica – Tajfun Jartypory 1:4, Wilga Miastków Kościelny – Zryw Sobolew 2:1, mecz zaległy Watra – Fenix 0:2.

1.Czarni 6 15 18 – 11
2.Victoria 6 13 13 – 5
3.Mazovia II 6 13 16 – 4
4.Hutnik 6 12 15 – 7
5.Tajfun 6 12 15 – 14
6.Podlasie 6 12 10 – 10
7.Płomień 6 10 17 – 7
8.Orzeł 6 10 8 – 4
9.Jabłonianka 6 10 9 – 12
10.Fenix 6 9 11 – 11
11.Zryw 6 9 12 – 13
12.Sęp 6 5 4 – 9
13.Wilga 6 4 6 – 12
14.Kolektyw 6 4 10 – 18
15.Wektra 6 1 3 – 19
16.Watra 6 0 2 – 13

Klasa A

Kolejka IV: Tęcza Stanisławów – LKS Ostrówek 3:1, Świt Barcząca – Kosovia Kosów Lacki 2:1, Polonez Mordy – Tygrys Huta Mińska 3:3, Miedzanka Miedzna – Jutrzenka Cegłów 1:0, Nojszewianka Dobre – Tęcza Korczew 2:5, Jastrząb Żeliszew – LKS Grodzisk Krzymosze 1:2, Błękitni Stoczek Węgrowski – MKS Małkinia 0:9.

1.MKS 4 12 21 – 5
2.Tygrys 4 10 16 – 6
3.Kosovia 4 9 10 – 4
4.Tęcza K. 4 9 19 – 14
5.Miedzanka 4 9 9 – 3
6.LKS G. 4 7 9 – 7
7.Tęcza S. 4 6 10 – 12
8.LKS O. 4 6 7 – 5
9.Polonez 4 4 12 – 13
10.Świt 4 4 7 – 11
11.Nojszewianka 4 3 12 – 17
12.Jastrząb 4 3 7 – 14
13.Jutrzenka 4 0 4 – 13
14.Błękitni 4 0 6 – 25

Klasa B

Kolejka IV: Płomień II Dębe Wielkie – Tajfun II Jartypory 0:1, Rywal Ruchna – Fenix II Siennica 2:1, Wicher Sadowne – Iskra Kotuń 7:3, Zryw II Sobolew – Liwia Łochów 2:2, Olimpia Latowicz – Niwa Tęczki mecz przerwany w 50 minucie przy stanie 4:0, pauzował ULKS Gołąbek.

1.Wicher 4 12 17 – 3
2.Liwia 4 10 15 – 6
3.Iskra 4 7 22 – 16
4.Tajfun II 3 4 3 – 4
5.Płomień II 4 4 4 – 8
6.Olimpia 2 3 7 – 7
7.Rywal 3 3 4 – 13
8.Fenix II 3 3 4 – 6
9.ULKS 3 2 6 – 7
10.Niwa 3 1 2 – 7
11.Zryw II 3 1 5 – 12

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka VI: AP Marcovia Marki – Victoria II Sulejówek (3 miejsce, 13 punktów) 2:1, Agape Białołęka Warszawa – Promnik Łaskarzew 1:5, Bóbr Tłuszcz – Olimpia Warszawa 0:1, Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa 1:4 (1m, 15pkt), Wisła Maciejowice – Unia Warszawa 0:3, Błyskawica Warszawa – Escola Varsovia Warszawa 1:1, Mazur II Karczew – Bug II Wyszków 6:2, Sokół Serock – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki mecz przełożony. (ta)

Klasa A

Kolejka IV: SRT Halinów (10 miejsce, 3 punkty) – ŁKS Łochów 0:4, Wkra Pomiechówek – MKS Hutnik Warszawa 3:2, Huragan II Wołomin – Wicher Kobyłka 3:1, Korona Warszawa – Wisła Jabłonna 0:7, AON Rembertów Warszawa – Mazur Radzymin (4m, 12pkt) 1:4, Legionovia II Legionowo – Legion Warszawa 3:1, AP Marcovia II Marki – Inter Warszawa 3:2. (ta)

IV liga grupa północna

Kolejka VI: Błękitni Raciąż – Wisła II Płock 0:2, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Bug Wyszków 3:0, KS Łomianki – MKS Ciechanów 1:2, Mławianka Mława – Dolcan Ząbki 3:0, Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce 0:3, Huragan Wołomin – Korona Ostrołęka 2:2, Drukarz Warszawa – MKS Przasnysz 3:0, pauzowała Mazovia Mińsk Mazowiecki.

1.Wisła II Płock 6 13 11 – 6
2.MKS Ciechanów 6 11 14 – 13
3.Drukarz Warszawa 5 10 11 – 4
4.Pogoń II Siedlce 5 10 11 – 5
5.Korona Ostrołęka 5 10 10 – 4
6.KS Łomianki 6 9 9 – 10
7.Mławianka Mława 6 9 10 – 14
8.Ożarowianka Ożarów Maz. 6 8 12 – 10
9.Mazovia Mińsk Maz. 5 7 8 – 9
10.Mazur Gostynin 6 7 5 – 8
11.MKS Przasnysz 5 6 11 – 13
12.Huragan Wołomin 5 6 7 – 8
13.Bug Wyszków 6 5 6 – 9
14.Dolcan Ząbki 6 4 7 – 11
15.Błękitni Raciąż 6 3 3 – 11

III liga kobiet

Kolejka II: Królewscy Płock – Tygrys Huta Mińska (4 miejsce, 3 punkty) 1:0, Orlęta Baboszewo (1m, 6 pkt) – Pogoń Siedlce 7:2, Zamłynie Radom – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4:1, DAF Płońsk – Żbik Nasielsk 6:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – WAP Warszawa 1:0. (ta)

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORTligi,piłka nożna
Liga okręgowa Kolejka VI: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Czarni Węgrów 8:1, Sęp Żelechów – Płomień Dębe Wielkie 0:2, Watra Mrozy – Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:1, Fenix Siennica – Orzeł Unin 0:4, Victoria Kałuszyn – Podlasie Sokołów Podlaski 1:3, Hutnik Huta Czechy – Wektra Zbuczyn 3:0, Kolektyw Oleśnica – Tajfun...