IV liga grupa północna

Kolejka IV: KS Łomianki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1, Błękitni Raciąż – Bug Wyszków 1:0, Wisła II Płock – MKS Ciechanów 0:2, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Dolcan Ząbki 1:1, Mławianka Mława – Pogoń II Siedlce 0:3, Mazur Gostynin – MKS Przasnysz 2:3, Huragan Wołomin – Drukarz Warszawa 2:2, pauzowała Korona Ostrołęka.

Kolejka V: Mazovia – Mławianka 2:4, Drukarz – Błękitni 2:1, MKS Przasnysz – Huragan 3:1, Korona – Mazur 2:0, MKS Ciechanów – Ożarowianka 4:4, Bug – Wisła II 1:2, Dolcan – KS Łomianki 0:1, pauzowała Pogoń II.

1.Wisła II Płock 5 10 9 – 6
2.KS Łomianki 5 9 8 – 8
3.Korona Ostrołęka 4 9 8 – 2
4.MKS Ciechanów 5 8 12 – 12
5.Mazur Gostynin 5 7 5 – 5
6.Pogoń II Siedlce 4 7 8 – 9
7.Mazovia Mińsk Maz. 5 7 8 – 9
8.Drukarz Warszawa 4 7 8 – 4
9.Mławianka Mława 5 6 7 – 14
10.MKS Przasnysz 4 6 11 – 10
11.Bug Wyszków 5 5 6 – 6
12.Ożarowianka Ożarów 5 5 9 – 10
13.Huragan Wołomin 4 5 5 – 6
14.Dolcan Ząbki 5 4 7 – 8
15.Błękitni Raciąż 5 3 3 – 9

Liga okręgowa

Kolejka IV: Fenix Siennica – Victoria Kałuszyn 2:3, Wilga Miastków Kościelny – Płomień Dębe Wielkie 1:1, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:0, Watra Mrozy – Podlasie Sokołów Podlaski 0:2, Kolektyw Oleśnica – Wektra Zbuczyn 1:1, Tajfun Jartypory – Zryw Sobolew 2:1, Hutnik Huta Czechy – Czarni Węgrów 1:4, Sęp Żelechów – Orzeł Unin 1:1. Kolejka V: Płomień – Mazovia II 0:1, Victoria – Kolektyw 3:0, Podlasie – Fenix 1:0, Orzeł – Watra 1:0, Jabłonianka – Sęp 2:0, Hutnik – Zryw 2:1, Czarni – Wilga 2:0, Wektra – Tajfun 0:2.

1.Czarni 5 15 17 – 3
2.Victoria 5 13 12 – 2
3.Mazovia II 5 10 8 – 3
4.Hutnik 5 9 12 – 7
5.Tajfun 5 9 11 – 13
6.Podlasie 5 9 7 – 9
7.Płomień 5 7 15 – 7
8.Orzeł 5 7 4 – 4
9.Jabłonianka 5 7 8 – 12
10.Fenix 4 6 9 – 7
11.Zryw 5 6 10 – 12
12.Sęp 5 5 4 – 7
13.Kolektyw 5 4 9 – 14
14.Wilga 5 4 5 – 10
15.Wektra 5 1 3 – 16
16.Watra 4 0 2 – 10

Klasa A

Kolejka III: Tygrys Huta Mińska – Jastrząb Żeliszew 6:0, LKS Grodzisk Krzymosze – Tęcza Stanisławów 2:3, LKS Ostrówek – Świt Barcząca 4:0, MKS Małkinia – Nojszewianka Dobre 7:2, Kosovia Kosów Lacki – Jutrzenka Cegłów 7:2, Błękitni Stoczek Węgrowski – Miedzanka Miedzna 1:5, Tęcza Korczew – Polonez Mordy 5:4.

1.Tygrys 3 9 13 – 3
2.MKS 3 9 12 – 5
3.Kosovia 3 9 9 – 2
4.Miedzanka 3 6 8 – 3
5.LKS O. 3 6 6 – 2
6.Tęcza K. 3 6 14 – 12
7.LKS G. 3 4 7 – 6
8.Polonez 3 3 9 – 10
9.Nojszewianka 3 3 10 – 12
10.Tęcza S. 3 3 7 – 11
11.Jastrząb 3 3 6 – 12
12.Świt 3 1 5 – 10
13.Jutrzenka 3 0 4 – 12
14.Błękitni 3 0 6 – 16

Klasa B

Kolejka III: Fenix II Siennica – Zryw II Sobolew 2:0, Wicher Sadowne – Płomień II Dębe Wielkie 4:0, Liwia Łochów – Olimpia Latowicz 6:3, Niwa Tęczki – Tajfun II Jartypory 1:1, Iskra Kotuń – ULKS Gołąbek 4:4, pauzował Rywal Ruchna.

1.Wicher 3 9 10 – 0
2.Liwia 3 9 13 – 4
3.Iskra 3 7 19 – 9
4.Płomień II 3 4 4 – 7
5.Olimpia 2 3 7 – 7
6.Fenix II 2 3 3 – 4
7.ULKS 3 2 6 – 7
8.Tajfun II 2 1 2 – 4
9.Niwa 3 1 2 – 7
10.Zryw II 2 0 3 – 10
11.Rywal 2 0 2 – 12

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka IV: Dąb Wieliszew – Victoria II Sulejówek 1:1, Agape Białołęka Warszawa – Olimpia Warszawa 2:2, Promnik Łaskarzew – Hutnik Warszawa 0:3, Bóbr Tłuszcz – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7:1, Sokół Serock – Unia Warszawa 2:3, AP Marcovia Marki – Escola Varsovia Warszawa 3:3, Wisła Maciejowice – Bug II Wyszków 5:2, Błyskawica Warszawa – Mazur II Karczew 2:3. Kolejka V: Victoria II (1 miejsce, 13 punktów) – Sokół 4:0, Unia – AP Marcovia 4:1, Hutnik – Bóbr 2:3, Olimpia – Promnik 2:2, Mazur II – Agape 2:2, Bug II – Błyskawica 2:5, Escola – Wisła 14:0, Świt II – Dąb 1:1.

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka III: AP Marcovia Marki – SRT Halinów (8 miejsce, 3 punkty) 3:1, Inter Warszawa – AON Rembertów Warszawa 1:4, Mazur Radzymin (1 m., 9 pkt) – Korona Warszawa 5:0, MKS Hutnik Warszawa – ŁKS Łochów 2:1, Legion Warszawa – Huragan II Wołomin 2:3, Wicher Kobyłka – Wkra Pomiechówek 4:2, Wisła Jabłonna – Legionovia II Legionowo 2:5.

III liga kobiet

Kolejka I: Tygrys Huta Mińska – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0, Zamłynie Radom – DAF Płońsk 5:0, Pogoń Siedlce – Królewscy Płock 0:4, WAP Warszawa – Żbik Nasielsk 4:3, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Orlęta Baboszewo 1:4.

Tomasz Adamczak

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

Tomasz AdamczakSPORT
IV liga grupa północna Kolejka IV: KS Łomianki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1, Błękitni Raciąż – Bug Wyszków 1:0, Wisła II Płock – MKS Ciechanów 0:2, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Dolcan Ząbki 1:1, Mławianka Mława – Pogoń II Siedlce 0:3, Mazur Gostynin – MKS Przasnysz 2:3, Huragan Wołomin – Drukarz...