liga

Liga okręgowa

Kolejka XIX: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Kosovia Kosów Lacki 5:1, Orzeł Unin – Fenix Siennica 0:3, Płomień Dębe Wielkie – Zryw Sobolew 2:1, Tęcza Stanisławów – Hutnik Huta Czechy 1:2, Wilga Miastków Kościelny – Victoria Kałuszyn 6:0, Tygrys Huta Mińska – Naprzód Skórzec 0:11, Tajfun Jartypory – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1, MKS Małkinia – Wektra Zbuczyn 3:1.

1.Naprzód 18 47 75 – 12
2.Hutnik 19 47 53 – 21
3.Wilga 19 39 53 – 30
4.Fenix 19 37 39 – 23
5.Płomień 19 32 36 – 31
6.Zryw 18 28 34 – 25
7.Tajfun 19 27 28 – 41
8.Victoria 18 25 33 – 42
9.Jabłonianka 19 24 28 – 38
10.Tygrys 19 24 36 – 42
11.Mazovia II 19 23 34 – 40
12.Wektra 18 22 38 – 31
13.MKS 19 21 26 – 48
14.Orzeł 19 16 25 – 40
15.Kosovia 19 12 24 – 52
16.Tęcza 19 2 14 – 60

Klasa A

Kolejka XV: Nojszewianka Dobre – Watra Mrozy 4:2, Błękitni Stoczek Węgrowski – Świt Barcząca 2:2, Wicher Sadowne – Jastrząb Żeliszew 1:1, Zorza Sterdyń – LKS Grodzisk Krzymosze 0:2, Tęcza Korczew – ULKS Gołąbek 4:1, LKS Ostrówek – Miedzanka Miedzna 0:0, Sęp Żelechów – Kolektyw Oleśnica 4:0.

1.Sęp 15 41 52 – 9
2.Świt 15 31 34 – 19
3.Kolektyw 15 28 39 – 26
4.Watra 15 26 35 – 17
5.LKS O. 15 23 33 – 26
6.Błękitni 15 22 24 – 24
7.Miedzanka 15 20 24 – 22
8.Tęcza 15 20 35 – 34
9.Nojszewianka 15 19 27 – 35
10.Jastrząb 15 17 27 – 32
11.LKS G. 15 14 26 – 25
12.Wicher 15 13 20 – 31
13.ULKS 15 11 18 – 54
14.Zorza 15 8 17 – 57

Klasa B

Kolejka XV: Jutrzenka Cegłów – Fenix II Siennica 2:1, Olimpia Latowicz – Polonez Mordy 0:9, Niwa Tęczki – Liwia Łochów 3:3, LUKS Ruda Wolińska – Iskra Kotuń 1:4, Hutnik II Huta Czechy – Tajfun II Jartypory 1:2, Zryw II Sobolew – LZS Starawieś 5:2, pauzował Legion Grębków.

1.Polonez 14 40 63 – 17
2.Jutrzenka 14 35 59 – 14
3.Liwia 14 34 61 – 16
4.Iskra 14 28 67 – 37
5.Tajfun II 14 18 25 – 36
6.Fenix II 14 16 28 – 41
7.Olimpia 14 15 43 – 51
8.Legion 13 15 31 – 36
9.LUKS 14 15 27 – 48
10.Zryw II 14 14 35 – 44
11.Niwa 14 11 29 – 38
12.LZS 14 10 12 – 58
13.Hutnik II 14 7 19 – 63

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka XIX: Bóbr Tłuszcz – Victoria II Sulejówek (10 miejsce, 29 punktów) 3:3, Vulcan Wólka Mlądzka – Agape Białołęka Warszawa 2:3, Promnik Łaskarzew – Legionovia II Legionowo 0:3, AP Marcovia Marki – Drukarz Warszawa (1msc., 43 pkt) 2:3, Sokół Celestynów – Dąb Wieliszew 0:3, Legion Warszawa – Olimpia Warszawa 0:4, Amur Wilga – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4:4, Sokół Serock – Błyskawica Warszawa 3:0.

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka XIX: SRT Halinów (6 miejsce, 29 punktów) – WKS Rząśnik 1:3, ŁKS Łochów – KS II Łomianki 3:0, MKS Hutnik Warszawa – Huragan II Wołomin 1:7, Korona Jadów – AON Rembertów Warszawa 0:2, Mazur Radzymin – Wicher Kobyłka 1:1, Korona Warszawa – Kamionek Warszawa 8:1, Bug II Wyszków (1m, 45 pkt) – Escola Varsovia Warszawa 1:0, pauzowała Wkra Pomiechówek.

III liga kobiet

Kolejka XI: Żbik Nasielsk – Tygrys Huta Mińska 0:2, Pogoń Siedlce – Wilga Garwolin 0:14, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – DAF Płońsk 2:2, Zamłynie Radom – Królewscy Płock 1:1, Start Otwock – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2:1.

1.Wilga 11 29 52 – 5
2.Tygrys 11 28 37 – 8
3.Ostrovia 11 25 20 – 4
4.Królewscy 11 20 23 – 12
5.Start 11 16 18 – 24
6.Zamłynie 11 13 22 – 23
7.Mazovia 11 12 28 – 29
8.Żbik 11 6 10 – 35
9.Pogoń 11 4 4 – 60
10.DAF 11 3 13 – 27
redakcja
redakcja

Latest posts by redakcja (see all)

http://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-1024x683.jpghttp://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-300x300.jpgredakcjaSPORT
Liga okręgowa Kolejka XIX: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Kosovia Kosów Lacki 5:1, Orzeł Unin – Fenix Siennica 0:3, Płomień Dębe Wielkie – Zryw Sobolew 2:1, Tęcza Stanisławów – Hutnik Huta Czechy 1:2, Wilga Miastków Kościelny – Victoria Kałuszyn 6:0, Tygrys Huta Mińska – Naprzód Skórzec 0:11, Tajfun Jartypory –...