s-taekwon-do

W dniach 1-2 kwietnia odbyły się w Bartoszycach zawody Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-Do ITF. Impreza zgromadziła na starcie ponad 200 zawodników z kilkudziesięciu klubów zrzeszonych w Polskim Związku Taekwon-Do.

Mińsk Mazowiecki i powiat miński reprezentowała, pod kierunkiem mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN, czteroosobowa juniorska ekipa Mińskiego Klubu Sportowego Taekwon-Do.

Mińszczanie spisali się bardzo dobrze, pięć razy stając na podium zawodów. Złote medale zdobyła Marta Krajewska w konkurencji układów formalnych juniorek stopni mistrzowskich I DAN oraz w walkach juniorek w kategorii do 45 kg. Srebrny medal zdobył Jakub Hamerski w walkach juniorów w kategorii do 62 kg. Brązowe medale zdobyli Julia Kawka w walkach juniorek w kategorii do 55 kg oraz Cezary Jackowski w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP. Marta Krajewska została najlepszą zawodniczką imprezy wśród juniorek. Wszystkim gratulujemy! (mkst)

redakcja
redakcja

Latest posts by redakcja (see all)

W dniach 1-2 kwietnia odbyły się w Bartoszycach zawody Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-Do ITF. Impreza zgromadziła na starcie ponad 200 zawodników z kilkudziesięciu klubów zrzeszonych w Polskim Związku Taekwon-Do. Mińsk Mazowiecki i powiat miński reprezentowała, pod kierunkiem mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN, czteroosobowa juniorska ekipa Mińskiego Klubu...