ligi

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka VI: Victoria II Sulejówek – Legion Warszawa 2:2, Agape Białołęka Warszawa – Legionovia II Legionowo 1:0, Drukarz Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 1:1, Olimpia Warszawa – AP Marcovia Marki 0:2, Sokół Serock – Bóbr Tłuszcz 3:2, Dąb Wieliszew – Promnik Łaskarzew 1:0, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Celestynów 6:1, Błyskawica Warszawa – Amur Wilga 7:0. Kolejka VII: Sokół C. – Victoria II (5 miejsce, 13 punktów) 0:5, Legion – Błyskawica 0:2, AP Marcovia – Świt II 3:0, Promnik – Olimpia 2:1, Vulcan – Dąb (1m, 18pkt) 1:4, Amur – Sokół S. 2:2, Legionovia II – Drukarz 0:0, Bóbr – Agape 1:2.

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka V: SRT Halinów – Huragan II Wołomin 1:0, Mazur Radzymin  – Escola Varsovia Warszawa 3:2, Korona Warszawa – AON Rembertów Warszawa 2:2, MKS Hutnik Warszawa – Kamionek Warszawa 1:4, ŁKS Łochów – WKS Rząśnik 3:2, Wkra Pomiechówek – KS II Łomianki 3:2, Korona Jadów – Wicher Kobyłka 1:2, pauzował Bug II Wyszków. Kolejka VI: Kamionek – SRT (3 miejsce, 13 punktów) 2:5, Wicher – Korona W. 2:0, Bug II – Mazur (1m, 15pkt) 3:1, WKS – Wkra 1:3, Huragan II – ŁKS 4:4, AON – MKS Hutnik 1:1, Escola Varsovia – Korona J. 3:1.

III liga kobiet

Kolejka II: Tygrys Huta Mińska – Żbik Nasielsk 5:0, Królewscy Płock – Zamłynie Radom 2:3, DAF Płońsk – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1, Wilga Garwolin – Pogoń Siedlce 8:0, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Start Otwock 3:4. Kolejka III: Pogoń – Tygrys (2 miejsce, 9 punktów) 0:5, Żbik – Mazovia 2:3, Zamłynie – Wilga (1m, 9pkt) 1:5, Start – DAF 3:2, Ostrovia – Królewscy 0:0.

Liga okręgowa

Kolejka VII: Tygrys Huta Mińska – Wektra Zbuczyn 3:2, MKS Małkinia – Fenix Siennica 0:2, Wilga Miastków Kościelny – Płomień Dębe Wielkie 1:3, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Zryw Sobolew 0:2, Tajfun Jartypory – Victoria Kałuszyn 2:1, Tęcza Stanisławów – Kosovia Kosów Lacki 1:4, Orzeł Unin – Naprzód Skórzec 1:4, Hutnik Huta Czechy – Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0.

1.Naprzód 7 19 23 – 4
2.Fenix 7 18 20 – 5
3.Płomień 7 14 14 – 7
4.Hutnik 7 14 18 – 12
5.Jabłonianka 7 13 13 – 11
6.Tajfun 7 13 13 – 12
7.Wilga 7 11 14 – 12
8.Zryw 7 10 10 – 12
9.Orzeł 7 10 12 – 14
10.Tygrys 7 10 14 – 12
11.Wektra 7 7 24 – 16
12.Mazovia II 7 7 9 – 19
13.Victoria 7 4 12 – 19
14.Kosovia 7 3 8 – 20
15.MKS 7 2 4 – 17
16.Tęcza 7 2 6 – 22

Klasa A

Kolejka V: Zorza Sterdyń – Świt Barcząca 0:1, LKS Ostrówek – Nojszewianka Dobre 1:1, Błękitni Stoczek Węgrowski – Watra Mrozy 1:0,  Sęp Żelechów – LKS Grodzisk Krzymosze 1:0, Tęcza Korczew – Kolektyw Oleśnica 3:5, Wicher Sadowne – Miedzanka Miedzna 1:0, Jastrząb Żeliszew – ULKS Gołąbek 7:0.

1.Świt 5 13 12 – 4
2.Jastrząb 5 12 17 – 8
3.Sęp 5 11 11 – 5
4.Kolektyw 5 11 14 – 9
5.Błękitni 5 10 7 – 7
6.Tęcza 5 7 12 – 12
7.LKS G. 5 6 14 – 6
8.ULKS 5 6 8 – 16
9.LKS O. 5 5 8 – 9
10.Watra 5 5 6 – 3
11.Wicher 5 4 8 – 12
12.Nojszewianka 5 4 7 – 13
13.Miedzanka 5 3 7 – 13
14.Zorza 5 1 7 – 21

Klasa B

Kolejka V: Olimpia Latowicz – Hutnik II  Huta Czechy 6:0, Tajfun II Jartypory – Fenix II Siennica 3:0,  Zryw II Sobolew – Iskra Kotuń 2:3, LUKS Ruda Wolińska – Polonez Mordy 2:5, Niwa Tęczki – Legion Grębków 0:3, Liwia Łochów – LZS Starawieś 9:0, pauzowała Jutrzenka Cegłów.

1.Polonez 5 13 18 – 6
2.Liwia 5 12 25 – 6
3.Jutrzenka 4 10 15 – 5
4.Tajfun II 5 10 13 – 11
5.Legion 4 8 11 – 5
6.Iskra 4 7 15 – 11
7.LZS 5 7 5 – 15
8.LUKS 5 5 8 – 13
9.Olimpia 5 4 11 – 16
10.Niwa 5 4 8 – 11
11.Zryw II 5 2 11 – 20
12.Hutnik II 4 1 4 – 15
13.Fenix II 4 0 1 – 11

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

http://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-1024x683.jpghttp://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-300x300.jpgTomasz AdamczakSPORTligi,piłka nożna
Liga okręgowa grupa I MZPN Kolejka VI: Victoria II Sulejówek – Legion Warszawa 2:2, Agape Białołęka Warszawa – Legionovia II Legionowo 1:0, Drukarz Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 1:1, Olimpia Warszawa – AP Marcovia Marki 0:2, Sokół Serock – Bóbr Tłuszcz 3:2, Dąb Wieliszew – Promnik Łaskarzew 1:0, Świt II...