ligi

Liga okręgowa

Kolejka VIII: Victoria Kałuszyn – Tęcza Stanisławów 3:1, Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:2, Tygrys Huta Mińska – Wilga Miastków Kościelny 3:3, Fenix Siennica – Hutnik Huta Czechy 0:2, Wektra Zbuczyn – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0, Kosovia Kosów Lacki – MKS Małkinia 4:1, Naprzód Skórzec – Tajfun Jartypory 9:0, Zryw Sobolew – Orzeł Unin 3:1.

1.Naprzód 8 22 32 – 4
2.Fenix 8 18 20 – 7
3.Hutnik 8 17 20 – 12
4.Płomień 8 17 17 – 9
5.Jabłonianka 8 13 13 – 13
6.Zryw 8 13 13 – 13
7.Tajfun 8 13 13 – 21
8.Wilga 8 12 17 – 15
9.Tygrys 8 11 17 – 15
10.Wektra 8 10 26 – 16
11.Orzeł 8 10 13 – 17
12.Victoria 8 7 15 – 20
13.Mazovia II 8 7 11 – 22
14.Kosovia 8 6 12 – 21
15.MKS 8 2 5 – 21
16.Tęcza 8 2 7 – 25

Klasa A

Kolejka VI: Watra Mrozy – Tęcza Korczew 3:1, Świt Barcząca – Jastrząb Żeliszew 3:2, Nojszewianka Dobre – Błękitni Stoczek Węgrowski 2:1, Sęp Żelechów – LKS Ostrówek 6:1, LKS Grodzisk Krzymosze – ULKS Gołąbek 1:1, Miedzanka Miedzna – Zorza Sterdyń 5:0, Kolektyw Oleśnica – Wicher Sadowne 2:2.

1.Świt 6 16 15 – 6
2.Sęp 6 14 17 – 6
3.Jastrząb 6 12 19 – 11
4.Kolektyw 6 12 16 – 11
5.Błękitni 6 10 8 – 9
6.Watra 6 8 9 – 4
7.Tęcza 6 7 13 – 15
8.Nojszewianka 6 7 9 – 14
9.LKS G. 6 7 15 – 7
10.ULKS 6 7 9 – 17
11.Miedzanka 6 6 12 – 13
12.Wicher 6 5 10 – 14
13.LKS O. 6 5 9 – 15
14.Zorza 6 1 7 – 26

Klasa B

Kolejka VI: Jutrzenka Cegłów – Tajfun II Jartypory 5:0, Olimpia Latowicz – Legion Grębków 5:2, Fenix II Siennica – Zryw II Sobolew 1:0, Hutnik II Huta Czechy – Liwia Łochów 1:7, Iskra Kotuń – Niwa Tęczki 5:2, Polonez Mordy – LZS Starawieś 3:0 (walkower), pauzował LUKS Ruda Wolińska.

1.Polonez 6 16 21 – 6
2.Liwia 6 15 18 – 6
3.Jutrzenka 5 13 20 – 5
4.Iskra 5 10 20 – 13
5.Tajfun II 6 10 13 – 16
6.Legion 5 8 13 – 10
7.LZS 5 7 5 – 18
8.Olimpia 6 7 16 – 18
9.LUKS 5 5 8 – 13
10.Niwa 6 4 10 – 16
11.Fenix II 5 3 2 – 11
12.Zryw II 5 2 11 – 21
13.Hutnik II 5 1 4 – 22

Liga okręgowa grupa I MZPN

Kolejka VIII: Victoria II Sulejówek (9 miejsce, 13 punktów) – AP Marcovia Marki 2:3, Agape Białołęka Warszawa – Drukarz Warszawa 5:0, Dąb Wieliszew – Legionovia II Legionowo 2:4, Błyskawica Warszawa (1m, 18pkt) – Sokół Celestynów 2:1, Sokół Serock – Legion Warszawa 2:1, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Promnik Łaskarzew 2:2, Olimpia Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 3:0 (walkower).

Klasa A grupa I MZPN

Kolejka VII: SRT Halinów – AON Rembertów Warszawa 1:0, Korona Jadów – Bug II Wyszków 3:3, Korona Warszawa – Escola Varsovia Warszawa 0:7, MKS Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 1:0, ŁKS Łochów – Kamionek Warszawa 5:1, Wkra Pomiechówek – Huragan II Wołomin 0:2, KS II Łomianki – WKS Rząśnik 4:1, pauzował Mazur Radzymin.

Kolejka VIII: Wicher – SRT (2 miejsce, 17 punktów) 2:2, Kamionek – Wkra 2:4, Mazur (1m, 18pkt) – Korona J. 7:0, AON – ŁKS 2:1, Escola – MKS Hutnik 2:1, Bug II – Korona W. 3:0 (walkower), Huragan II – KS II 3:0 (walkower), pauzował WKS.

III liga kobiet

Kolejka IV: Tygrys Huta Mińska – Zamłynie Radom 2:1, DAF Płońsk – Królewscy Płock 1:2, Wilga Garwolin – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:0, Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 9:0, Start Otwock – Żbik Nasielsk 3:1.

1.Tygrys 4 12 14 – 1
2.Wilga 4 10 19 – 1
3.Start 4 9 10 – 8
4.Ostrovia 4 8 4 – 1
5.Mazovia 4 7 19 – 9
6.Królewscy 4 7 7 – 4
7.Zamłynie 4 3 6 – 12
8.DAF 4 1 6 – 19
9.Żbik 4 0 3 – 18
10.Pogoń 4 0 0 – 25

Tomasz Adamczak

Na łamach naszego tygodnika zamieszczam artykuły dotyczące różnej tematyki. Choć jestem odpowiedzialny za dział sportowy i przygotowywanie rubryki „Co?Gdzie?Kiedy?” nie obce mi jest pisanie relacji z wydarzeń kulturalnych i samorządowych z powiatu mińskiego, a także garwolińskiego. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem i mężem albo mężem i ojcem. W wolnym czasie zbieram grzyby, tracę pieniądze na allegro, chodzę do biblioteki oraz skaczę ze spadochronem.
Tomasz Adamczak

Latest posts by Tomasz Adamczak (see all)

http://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-1024x683.jpghttp://www.nowydzwon.pl/wp-content/uploads/2016/09/ligi-300x300.jpgTomasz AdamczakSPORTliga,Mińsk Mazowiecki,piłka nożna,sport
Liga okręgowa Kolejka VIII: Victoria Kałuszyn – Tęcza Stanisławów 3:1, Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:2, Tygrys Huta Mińska – Wilga Miastków Kościelny 3:3, Fenix Siennica – Hutnik Huta Czechy 0:2, Wektra Zbuczyn – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0, Kosovia Kosów Lacki – MKS Małkinia 4:1, Naprzód Skórzec...